• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Drenthe

NIKA-Practitioners

Meppel

 

 

Friesland

NIKA-Practitioners

Leeuwarden/Harlingen

  • Sanne Romp. sanne@netwerkpsychologen.nl

Sneek 

 

 

Gelderland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Youke. start@youke.nl of 088-1705000. Zie ook www.youke.nl

Nijmegen en Tiel

  • Entrea Lindenhout.  https://www.entrealindenhout.nl/aanmelden

 

NIKA-Practitioners

Apeldoorn

  • Maaike Meiberg. Accare . m.meiberg@accare.nl 

Ede

  • Femke de la Chambre. Mentaal Beter. f.delachambre@mentaalbeter.nl

Elst

  • Rachel Donkers. rdonkers@youke.nl

Oosterbeek

  • Ria Leunk. Praktijk De Basis. info@debasis-hechtingentrauma.nl  
  • Marja Kraaij. Praktijk De Basis. marjakraaij@debasis-hechtingentrauma.nl 
  • Michelle Wismans. m.wismans@moviera.nl

Veenendaal

  • Sandra van de Glind. Youke. sglind@youke.nl

Wageningen

  • Marika de Boo. Kiemtijd. kiemtijd@gmail.com

 

 

Noord-Brabant

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Koc Diensten. toegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

Regio Hart van Brabant, West Brabant Oost en West Brabant West

  • Sterk Huis. Klantenbureau Sterk Huis – klantenbureau@sterkhuis.nl

Regio Zuid, Deurne

 

NIKA Practitioners

  • B.A.C. Fransen-van den Bosch. adriennenfransen@gmail.com. Ook voor regio Gelderland, Zuid-Holland, Utrecht

Boxtel

  • Monique van Duijl-van de Graaf. moniquevanduijl@outlook.com

Breda-Roosendaal

Deurne

Eindhoven

Helmond

Rijssenburg

  • Lisa Godinger-van den Boom. Buro Sens lisavdboom@buro-sens.nl

Noord-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

Amsterdam

 

NIKA Practitioners

Amstelveen

  • Praktijk NIKA Amstelveen. zuidgeest@nika-nederland.nl (vanaf 15-1-2022 een clientenstop)

Amsterdam

  • Birgit Baumann. b.baumann@altra.nl
  • Aletta Beeltje. a.beeltje@oktamsterdam.nl
  • Petra Bouma. Petrabouma@live.nl
  • Hanneke van Lith. h.vanlith@oktamsterdam.nl
  • Vanessa Vos. Orthopedagoog-Generalist. contact@vanessavos.com 
  • Fleur van Halem. f.vanhalem@oktamsterdam.nl

 

Hoorn

  • Marleen Steinhaus. marleen.steinhaus@opvoedpoli.nl

Koog aan de Zaan

  • Katinka Knook. Buro Kind. k.knook@gmail.com

 

Overijssel

NIKA Practitioners

Enschede

  • Michelle Missant. ZMT. michelle_missant@hotmail.com

Hengelo

  • Jet Nolten. Ambiq. j.nolten@ambiq.nl
  • Rianne Veurink. Ambiq. r.veurink@ambiq.nl

Kampen

  • Lysbert Meijering-Kingma. l.meijering@therapeutisch-centrum.nl. NB. Geen besluitvormingsdiagnostiek

Oldenzaal

  • Heske Vleming. h.vleming@doppazorg.nl

 

Utrecht

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Youke. start@youke.nl of 088-1705000. zie ook: www.youke.nl. NB. Geen besluitvormingsdiagnostiek
  • Rading. info@rading.nl of 030-2724353

 

NIKA Practitioners

Amersfoort

Driebergen

  • Lisa Godinger-van den Boom. Buro Sens lisavdboom@buro-sens.nl

't Goy

  • Linda van Vliet. psychologenpraktijklinda@gmail.com

Houten

  • Tessa van Roon. KSCD tessa.van.roon@kscd.nl

Maarsen

  • Nelleke Muller. nellekemuller@gmail.com

Utrecht

Woerden en Linschoten

IJsselstein

  • Conny van Doorn. Connect Hulp bij hechting. connyvandoorn@connect-hulpbijhechting.nl

 

Zeeland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • KOC Dienstentoegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

NIKA Practitioners

Oostdijk

 


Zuid-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • KOC Diensten. toegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

Regio: Zuid-Holland Zuid

Regio’s Rotterdam-Rijnmond, Zuid-Holland Zuid en Midden-Holland

  • Enver. info@enver.nl

Rijswijk

  • Jeugdformaat. info@jeugdformaat.nl. Informatienummer: 088 352 00 00. NIKA-Practitioners in dienst van Jeugdformaat: Anja Ootes, Elske de Jongh, Janneke van Wingerden, Jennifer de Jong, Marleen Konate, Sabine de Gier, Sanne van Dijk, Tonke Meijer

 

NIKA Practitioners

Barendrecht

  • Willeke Nelemans. Combinatie Jeugdzorg. willeke.nelemans@gmail.com

Den Haag

  • Tanya Albracht. tanya.albracht@opvoedpoli.nl

Dordrecht

  • Ingrid Smits-Spuijbroek. Kinderpraktijk Heijligers & Treep. ingrid@kinderpraktijkdordrecht.nl

Gouda

  • Heleen de Boer. h.deboer@jeugdbeschermingwest.nl
  • Lotte de Leeuw. Enver. lottedeleeuw@enver.nl

Leiden e.o. 

  • M. Vos. Cardea. 071-5795050

Rotterdam

  • Esther van der Laan. Horizon. Esther.vanderlaan@horizon.eu
  • Ella Berndes. Kennis- en Servicecentrum voor Diagnostiek (KSCD). ella.berndes@kscd.nl
  • Angela Schaap a.schaap@enigmadiagnostiek.nl
  • Evelien Vlassenrood. Jeugdbescherming Rotterdam Rijnmond. evelien.vlassenrood@jbrr.nl
  • Eleftheria Gioka. Jeugdbescherming Rotterdam Rijnmondeleftheria.gioka@jbrr.nl

Voorschoten

Zoetermeer

  • Paola Kuipers. p.kuipers@impegno.nl

Zuidplas

  • Jette Frans. j.frans@rvdk.nl