• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Friesland

NIKA-behandelaars

Leeuwarden

Marijke Taekema. Fier (Psychotrauma Centrum Friesland Ambulant). mtaekema@fier.nl

Gelderland

NIKA-behandelaars

Apeldoorn

Maaike Meiberg. Accare. m.meiberg@accare.nl 

 

Ede

Femke de la Chambre. Mentaal Beter. f.delachambre@mentaalbeter.nl

 

Nijmegen

Jolyn Schoneveld. Entrea Lindenhout. j.schoneveld@entrealindenhout.nl

Klaartje van den Broek. Entrea Lindenhout. k.vandenbroek@entrealindenhout.nl

 

Oosterbeek

Ria Leunk. Praktijk De Basis. info@debasis-hechtingentrauma.nl 

Marja Kraaij. Praktijk De Basis. marjakraaij@debasis-hechtingentrauma.nl 

Michelle Wismans. m.wismans@moviera.nl

 

 

Noord-Brabant

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

Koc Diensten. toegang@koc.nu

NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

 

Regio Zuid-Oost Brabant; Helmond en Deurne

Bijzonder Jeugdwerk. eenanmeldteam: 0493-327506 van aanmeldteam@bj.nl

 

 

NIKA-behandelaars

Helmond

Anne-Marieke Gubbels. Regionaal Autisme
Centrum annemarieke.gubbels@regionaalautismecentrum.nl

N.B. Alleen voor cliënten die sprake zijn van (vermoeden van) ASS

 

Noord-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

Amsterdam

Altra, jeugdhulp  voor regio Amsterdam en omstreken. klantcontactpunt@altra.nl

 

NIKA-behandelaars

Amstelveen

Praktijk NIKA Amstelveen. zuidgeest@nika-nederland.nl

 

Koog aan de Zaan

Katinka Knook. Buro Kind. k.knook@gmail.com

 

Overijssel

NIKA Practitioners

Enschede

Michelle Missant. Doppazorg. m.missant@doppazorg.nl

 

Utrecht

NIKA Practitioners

Amersfoort

Marga Nijhof. Praktijk Marcour. info.marcour@gmail.com

 

Maarsen

Nelleke Muller. nellekemuller@gmail.com

 

Nieuwegein

Marika de Boo. Kiemtijd. kiemtijd@gmail.com

 

Utrecht

Ellen Dees, Kinder&Jeugdpsycholoog. Werkzaam bij de Rading.  e.dees@rading.nl

Rozemarijn van Pagee. Kinderkliniek Rooz werkt. info@roozwerkt.nl. 

 


Zuid-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

KOC Diensten. toegang@koc.nu

NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

 

Regio’s Rotterdam-Rijnmond, Zuid-Holland Zuid en Midden-Holland

Enver. info@enver.nl

 

Rotterdam/Dordrecht

Lissa Moerman, Orthopedagoog Generalist. lissamoerman@hotmail.com

 

Rijswijk

Jeugdformaat. info@jeugdformaat.nl

 

NIKA Practitioners

Den Haag

Janneke van Wingerden. jannekevanwingerden@gmail.com 

 

Leiden e.o. 

M. Vos. Cardea. 071-5795050

 

Zeeland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

KOC Dienstentoegang@koc.nu

NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond