• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Drenthe

NIKA-Practitioners

Meppel

  • Maris Minderman, Orthopedagoog. marisminderman@gmail.com

 

 

Friesland

NIKA-Practitioners

Sneek 

 

 

Gelderland

NIKA-Practitioners

Apeldoorn

  • Maaike Meiberg. Accare . m.meiberg@accare.nl 

 

Ede

  • Femke de la Chambre. Mentaal Beter. f.delachambre@mentaalbeter.nl

 

Nijmegen

 

Oosterbeek

  • Ria Leunk. Praktijk De Basis. info@debasis-hechtingentrauma.nl  
  • Marja Kraaij. Praktijk De Basis. marjakraaij@debasis-hechtingentrauma.nl 
  • Michelle Wismans. m.wismans@moviera.nl

 

 

Noord-Brabant

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Koc Diensten. toegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

 

Regio Zuid, Deurne

 

NIKA Practitioners

Baarle-Nassau

Chantal Willekens. c.vanalphen.willekens@gmail.com. Regio Tilburg-Breda

Helmond

 

Noord-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

Amsterdam

 

NIKA Practitioners

Amstelveen

  • Praktijk NIKA Amstelveen. zuidgeest@nika-nederland.nl (vanaf 15-1-2022 een clientenstop)

 

Amsterdam

  • Vanessa Vos, Orthopedagoog-Generalist. contact@vanessavos.com 
  • Petra Bouma. Petrabouma@live.nl

 

Koog aan de Zaan

  • Katinka Knook. Buro Kind. k.knook@gmail.com

 

Overijssel

NIKA Practitioners

Enschede

  • Michelle Missant. ZMT. michelle_missant@hotmail.com

 

Hengelo

  • Linda Roekevisch-Schoneveld. Accare. l.roekevisch@accare.nl

 

Kampen

Lysbert Meijering-Kingma. l.meijering@therapeutisch-centrum.nl 

 

Utrecht

NIKA Practitioners

Amersfoort

 

Maarsen

  • Nelleke Muller. nellekemuller@gmail.com

 

Nieuwegein

  • Marika de Boo. Kiemtijd. kiemtijd@gmail.com

 

Utrecht

  • Ada Haas. Werkzaam bij de Rading.  a.haas@rading.nl  
  • Annemarie de Wijs. Werkzaam bij de Rading. a.de.wijs@rading.nl
  • Ellen Dees, Kinder&Jeugdpsycholoog. Werkzaam bij de Rading.  e.dees@rading.nl
  • Felice Meijs. Werkzaam bij de Rading. f.meijs@rading.nl 
  • Rozemarijn van Pagee. Kinderkliniek Rooz werkt. info@roozwerkt.nl. 

 


Zuid-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • KOC Diensten. toegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

 

Regio: Zuid-Holland Zuid

Stichting Jeugdteams Zuid-Holland Zuidinfo@jeugdteamszhz.nl NB. Geen beslisdiagnostiek

 

Regio’s Rotterdam-Rijnmond, Zuid-Holland Zuid en Midden-Holland

  • Enver. info@enver.nl

 

Rijswijk

  • Jeugdformaat. info@jeugdformaat.nl. Informatienummer: 088 352 00 00
  • NIKA-Practitioners in dienst van Jeugdformaat: Anja Ootes, Anne-Marie Lohmann, Elske de Jongh, Jennifer de Jong, Marleen Konate, Sabine de Gier, Sanne van Dijk, Tonke Meijer

 

NIKA Practitioners

Den Haag

  • Janneke van Wingerden. jannekevanwingerden@gmail.com 

 

Leiden e.o. 

  • M. Vos. Cardea. 071-5795050

 

 

Zeeland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • KOC Dienstentoegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond