• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Drenthe

NIKA-Practitioners

Meppel

  • Maris Minderman, Orthopedagoog. marisminderman@gmail.com

 

 

Friesland

NIKA-Practitioners

Sneek 

 

 

Gelderland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Youke. start@youke.nl of 088-1705000. Zie ook www.youke.nl

Nijmegen en Tiel

  • Entrea Lindenhout.  https://www.entrealindenhout.nl/aanmelden

 

NIKA-Practitioners

Apeldoorn

  • Maaike Meiberg. Accare . m.meiberg@accare.nl 

 

Ede

  • Femke de la Chambre. Mentaal Beter. f.delachambre@mentaalbeter.nl

 

Oosterbeek

  • Ria Leunk. Praktijk De Basis. info@debasis-hechtingentrauma.nl  
  • Marja Kraaij. Praktijk De Basis. marjakraaij@debasis-hechtingentrauma.nl 
  • Michelle Wismans. m.wismans@moviera.nl

 

 

Noord-Brabant

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Koc Diensten. toegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

 

Regio Hart van Brabant, West Brabant Oost en West Brabant West

  • Sterk Huis. Klantenbureau Sterk Huis – klantenbureau@sterkhuis.nl

 

Regio Zuid, Deurne

 

NIKA Practitioners

Baarle-Nassau

  • Chantal Willekens. c.vanalphen.willekens@gmail.com. Regio Tilburg-Breda

Helmond

 

Noord-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

Amsterdam

 

NIKA Practitioners

Amstelveen

  • Praktijk NIKA Amstelveen. zuidgeest@nika-nederland.nl (vanaf 15-1-2022 een clientenstop)

 

Amsterdam

  • Birgit Baumann. b.baumann@altra.nl
  • Petra Bouma. Petrabouma@live.nl
  • Hanneke van Lith. h.vanlith@oktamsterdam.nl
  • Vanessa Vos, Orthopedagoog-Generalist. contact@vanessavos.com 

 

Koog aan de Zaan

  • Katinka Knook. Buro Kind. k.knook@gmail.com

 

Overijssel

NIKA Practitioners

Enschede

  • Michelle Missant. ZMT. michelle_missant@hotmail.com

 

Hengelo

  • Linda Roekevisch-Schoneveld. Accare. l.roekevisch@accare.nl

 

Kampen

  • Lysbert Meijering-Kingma. l.meijering@therapeutisch-centrum.nl. NB. Geen besluitvormingsdiagnostiek

 

Utrecht

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • Youke. start@youke.nl of 088-1705000. zie ook: www.youke.nl. NB. Geen besluitvormingsdiagnostiek

 

NIKA Practitioners

Amersfoort

 

't Goy

  • Linda van Vliet. psychologenpraktijklinda@gmail.com

 

Maarsen

  • Nelleke Muller. nellekemuller@gmail.com

 

Nieuwegein

  • Marika de Boo. Kiemtijd. kiemtijd@gmail.com

 

Utrecht

  • Ada Haas. Werkzaam bij de Rading.  a.haas@rading.nl  
  • Annemarie de Wijs. Werkzaam bij de Rading. a.de.wijs@rading.nl
  • Ellen Dees, Kinder&Jeugdpsycholoog. Werkzaam bij de Rading.  e.dees@rading.nl
  • Felice Meijs. Werkzaam bij de Rading. f.meijs@rading.nl 
  • Rozemarijn van Pagee. Kinderkliniek Rooz werkt. info@roozwerkt.nl. 

 


Zuid-Holland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • KOC Diensten. toegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond

 

  • Jong en Kansrijk! NB. Geen externe aanmeldingen mogelijk

 

 

Regio: Zuid-Holland Zuid

 

Regio’s Rotterdam-Rijnmond, Zuid-Holland Zuid en Midden-Holland

  • Enver. info@enver.nl

 

Rijswijk

  • Jeugdformaat. info@jeugdformaat.nl. Informatienummer: 088 352 00 00
  • NIKA-Practitioners in dienst van Jeugdformaat: Anja Ootes, Anne-Marie Lohmann, Elske de Jongh, Janneke van Wingerden, Jennifer de Jong, Marleen Konate, Sabine de Gier, Sanne van Dijk, Tonke Meijer

 

NIKA Practitioners

Dordrecht

  • Ingrid Smits-Spuijbroek, werkzaam bij Kinderpraktijk Heijligers & Treep. ingrid@kinderpraktijkdordrecht.nl

Leiden e.o. 

  • M. Vos. Cardea. 071-5795050

Rotterdam

  • Esther van der Laan. Horizon. Esther.vanderlaan@horizon.eu

 

Zeeland

Organisaties met NIKA NEDERLAND licentie

  • KOC Dienstentoegang@koc.nu. NB. KOC Diensten richt zich op gezinnen met een reformatorische achtergrond